Haber: Mehmet Miras
Mersin Beşiktaşlılar Derneği, 26 Kasım 20202 Cumartesi günü Genel Kurul Divan otelde gerçekleştirdi. Üyelerin oylarının çoğunluğunu alan Ufuk Onuk, yeniden başkan seçildi. Açılış ve yoklamanın gerçekleştiği genel kurulda; Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulu ibrası, tahmini bütçenin görüşülmesi ve oylanması, Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulu’nun seçimleri de yapıldı. Kurul, dilek ve temennilerle son buldu.
Buna göre Mersin Beşiktaşlılar Derneği’nin yeni Yönetimi şu isimlerden oluştu; Ufuk Onuk, Alper Uysal, Erol Dibo, Göksel Çat, Murat Mercan, Dilek Kurtuluş, Ali Çıkaran, Sercan Çelikcan, Burçin Köksal, Mustafa Çelenk ve Nebil Gündüz
ONUK : “Bu takım bizim, her zaman birlikte hareket edeceğiz”
Kurul’da konuşan Mersin Beşiktaşlılar Derneği Başkanı ONUK, yeni yönetimini aynı isimlerle oluşturduğunu ancak yedek üyeleriyle ve tüm dernek organlarıyla birlikte çalışmak istediğini vurgulayarak, Her zaman birlikte hareket edeceklerini belirtti ve dernek üyelerine teşekkür etti.
BEŞİKTAŞ DEMEK VEFA DEMEK
Onuk, genel kurulda futbol kariyerine Mersin de başlayan ve Beşiktaş Jimnastik Klübünde uzun yıllar top oynayan FARUK KARADOĞAN davet ederek teşekkür plaketi ve 9 numaralı forma hediye etti. Duygusal anlar yaşayan KARADOĞAN, üyelerle anılarını paylaştı.
Yeni üyelerle, daha da güçlenerek sosyal sorumluluk projelerine ağırlık vereceğine değinen ONUK, dilek ve temennilerde, tüm üyelere teveccühleri nedeniyle teşekkür etti.