ANKARA (İGFA) - Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İzmir'de büyük bir paniğe yol açan 4,9 şiddetindeki depremle ilgili güncel bilgileri paylaştı.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Bakan Koca, "Panik sebebiyle toplam 64 kişi etkilendi. 1'i ağır 7 kişinin tedavisi sürüyor. Deprem, çevre illerde de hissedildi. Arkadaşlarımız görev başında. Çok geçmiş olsun" ifadelerine yer verdi.

İZMİR’DE yaşanan, büyük bir paniğe yol açan 4,9 şiddetindeki depremde, güncel bilgilerimize göre can kaybı olmadı. Panik sebebiyle toplam 64 kişi etkilendi. 1'i ağır 7 kişinin tedavisi sürüyor. Deprem, çevre illerde de hissedildi. Arkadaşlarımız görev başında. Çok geçmiş olsun.

— Dr. Fahrettin Koca (@drfahrettinkoca) November 4, 2022

Öte yandan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AFAD Başkanı Yunus Sezer ve İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger ile il protokolü Deprem ve Risk Azaltma Genel Müdürü Prof. Dr. Orhan Tatar'dan dün gece yaşanan İzmir depremine ve bölgedeki fay hatlarına ilişkin bilgilendirme aldı.

BBP Mersin Milletvekili adayı Av. Abdulvahap Polat çalışmaları Tüm Hızıyla Devam Ediyor BBP Mersin Milletvekili adayı Av. Abdulvahap Polat çalışmaları Tüm Hızıyla Devam Ediyor